Sad Gym

SAD GYMRecenze Zákazníků

Profesionální přístup!

 

Mám náročnou práci, která vyžaduje každodenní kontakt s lidmi. Potřebuji si proto vyčistit hlavu. Díky pravidelným individuálním tréninkům s Markem si pořádně zaboxuji, odreaguji se od stresu a zároveň dělám ještě něco pro své tělo.

Michal

 

 

 

 

Vřele doporučuji! 🙂

 

 

Celoživotně bojuji s kily navíc. V rámci svých diet jsem chodila cvičit na různé heaty, powerplaty, aerobiky, crossfity atd. Nikdy jsem u ničeho dlouho nevydržela. Pak jsem na internetu našla stránky Sad Gymu ve Zlíně – Malenovicích. Zašla jsem na kondiční trénink ke Štěpánovi. Líbí se mi, že kromě cvičení je ochotný kdykoliv s námi probrat i naši životosprávu. Sestavil nám jídelníček na míru, podle kterého se stravuji. Díky tomu a pravidelnému cvičení už nemám problém s jo-jo efektem, zformovala jsem si postavu, získala jsem zpět svou sebedůvěru a konečně našla cvičení, které mě baví.

Zuzana

 

 

 

Jsem rád že jsem se odhodlal

 

 

V mládí jsem dělal spoustu sportů. Pak přišla rodina, děti a nebyl už na nic čas. Jak děti odrostly, tak jsem hledal něco, co by mě bavilo. Kamarád mi řekl o nově otevřené tělocvičně ve Zlíně – Malenovicích, kde začal chodit na Thajský box. Vždycky mě lákalo si vyzkoušet tento sport, proto jsem s ním začal chodit na tréninky. Chytlo mě to tak, že tam pravidelně chodím 3x týdně.

Pavel Krátký

Bomba tréninky

Po porodu mi zbyla nějaká kila navíc. Začala jsem chodit na thajský box pro ženy. Získala jsem zpět svou postavu, sebevědomí a ještě se u toho bezvadně odreaguji od každodenních rodičovských povinností.

Veronika Šibeníková

 

 

Moc fandím klubu

 

 

Maru znám již řadu let, chodili jsme spolu na Thajský box do Zlína. Proto, když se rozhodl otevřít si vlastní tělocvičnu, tak jsem jej v jeho nápadu podpořil a začal k němu chodit na tréninky. Líbí se mi, že se zaměřil i na výuku dětí. Svého desetiletého syna jsem k němu proto přihlásil. Mladšímu je pět. Také on se brzy stane posilou dětského oddílu thajského boxu v Sad Gymu.

 

Výborná zkušenost určitě mohu doporučit

 

Jsem z Malenovic a na cvičení do Zlína nebo Otrokovic se mi pravidelně nechtělo dojíždět. Proto jsem byla ráda, že se u nás otevřelo Sportcentrum. Chtěla jsem vyzkoušet něco jiného než aerobik nebo posilovnu, a proto jsem začala chodit k Markovi na lekce thajského boxu pro ženy. Je to dřina, ale mám dobrý pocit z toho, že bych se případnému útočníkovi ubránila.

Nela Fabiánová

 

Je to lepší cokoliv co jsem doposud zkusil

 

Otec chtěl, abych začal dělat nějaký sport. Přihlásil mě do Sad Gymu na lekce thajského boxu. Ze začátku se mi moc nechtělo, ale pak jsem se domluvil ještě s kamarádem ze školy a začali jsme chodit do Sad Gymu na thajský box pro děti. Je to super, kluci jsou v pohodě a trenér taky, vysvětlil nám základy thajského boxu a učíme se jednotlivé techniky.

 

Velmi profesionální přístup určitě bych neměnila

 

Jsem projektová manažerka a pracovní dobu trávím u počítače v kanceláři nebo na pracovních schůzkách. Velmi často jezdím na pracovní cesty i do zahraničí. Na klasické pravidelní cvičení ve fitness studiích nemám čas. Začala jsem proto trénovat v Sad Gymu. Marek mi vyšel vstříc s individuálními tréninky, za které jsem velmi ráda. Při thajském boxu se pořádně odreaguji a vyčistím si hlavu od pracovních záležitostí.

Lucia Hronová